Buharlı Ev Temizlik

Tutku temizlik firması olarak temizlik hizmetlerinde buhar makinaları ve son teknoloji ürünü olan makinalar kullanılmaktadır.inşaat ve tadilat yapılmış evlerde boya kireç artıklarının çıkartılması ve dezenfekte edilmesi için yuksek derecede ısı ile temizlik yapılması gerekmektedir.

Neden Buharlı Temizlik ?

%100 Buhar %100 Hijyen "0" Mikrop

Klasik bilinen temizlik sistemlerinden çok daha etkili ve en önemlisi de daha hijyenik temizlik sağlayan güvenilir bir temizlik metotludur. Deterjan ve kimyasallara gerek kalmadan suyun 175 derece buhara dönüşmesiyle evinizdeki tüm eşyaları pratik bir şekilde temizleyebilir ve hijyen sağlayabiliriz.

Deterjanlardan ziyade sıcak buharla yapılan temizlik daha etkili ve sağlıklıdır. Sıcak buharın sayesinde ev mitleri polen küf kimyasal artık gibi alerjik hastalıklara yol açan alerjenleri yok edip hastalık gelişimini önler ve kusursuz bir şekilde hijyen sağlar. Deterjanla yok edilebileceğine inanılan mitiler ancak yüksek sıcaklıkta yok olmaktadırlar.

Mite adı da verilen Tutkular gözle görülmeyen, ancak mikroskop altında görülebilen küçük canlılardır. Yaşamaları için ideal koşullar 20-30°C sıcaklık, %60-70 arası nemdir. İnsanların dökülen deri hücreleri, saç, kıl, kepekten ve diğer organik maddelerden beslenirler. Ne kadar temiz olursa olsun her evde bulunan ev tozu akarlarının en yoğun olarak üredikleri yerler insanların yatakları (ideal nem, sıcaklık ve besin nedeniyle), yastık, yorgan, halı dipleri ve kumaş kaplı mobilyalardır.

Akarların en önemli alerjen kaynağı dışkılarıdır. evinizde akar alerjeni bulunması allerji gelişimi için risk faktörü ve astım atağı, üst solunum yolları rahtsızlıkları için risk faktörü olarak kabul edilmektedir. Akarlar deriden dökülen ölü hücrelerle beslenirler. Akarların buralara bıraktıkları dışkıları zamanla kuruyarak ince toz haline geçer ve bu ince toz solunum yoluyla alınınca allerjik bünyeli kişilerde şikayetlere neden olur.

TUTKU TEMİZLİK : Ev, ofis ve büro temizliği alanında, güncel yaşam koşullarında daha hijyenik, pratik ve ekonomik çözümler sunar.Tutku temizlik günümüz teknolojisini sektöre uyarlayarak profesyonel anlamda temizlik ve hijyen sağlar. Uzmanlar, bilindik temizlik metotlarının günümüzde sadece yüzeysel temizlik sağladığını ancak hijyen konusunda başarısız olduğunu, klasik yöntemlerle %90 hijyen için bile çok fazla enerji, zaman, kimyasal ve para sarfiyatının gerekliliği kanısına varmıştır.

TUTKU TEMİZLİK : Yüksek ısıdaki buhar gücünü kullanarak %100 temizlik, %100 hijyen sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir. Yüksek ısıdaki basınçlı buharla yüzey üzerinde oluşmuş bakteri, ajan, akar ve mikropları etkisiz hale getirip derinlemesine temizlik sağlamasının yanı sıra size zaman, enerji ve para tasarrufu sağlar. Tutku temizlik teknolojisinde çok fazla su deterjan ve temizlik maddesi sarfiyatını önler.

TUTKU TEMİZLİK : Sistemi temizlik ve hijyen için ayırdığınız zamanın ve enerjinin size ve sevdiklerinize kalmasını sağlar. Ev ve ofis temizliği alanında hizmet veren Tutku temizlik şirketi ev ve ofisinizde size rahat ve temiz çalışma ortamları hazırlamaktadır. Ev ve ofislerde bilgisayar, mutfak, wc, banyo, yatak ve zeminlerin temizliğinde hijyen kurallarına uyulması bakteri yuvalarının yok edilmesi ve dikkat isteyen konulardır. Tutku temizlik bu konularda sizlere yardımcı olup siz değerli müşterilerimize zaman kazandırarak hijyen yaşam alanları sunar.