Endüstriyel Fabrika İşyeri Temizlik

Üretim Tesislerin Temizliği Uzmanlım İster!

Tutku Şirketi, sanayi ve üretim tesislerin temizliği konusunda ülkemizin en deneyimli insan gücünü bünyesinde bulunduran endüstriyel temizlik hizmetleri şirketidir.

Temizlik işlerinin yapılacağı tesisin hizmet tasarımı uzmanlarca oluşturulmaktadır. Dünya standartları sistemi uzmanlarınca oluşturulmuş olan endüstriyel temizlik işleri prosedürlerine uygun gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde, tesisisiniz üretimine uygun hazırlanan tasarımlar, temizlik işlerinde maksimum hizmet almanızı sağlar.

Üretiminiz aksamadan sürerken, makinelerinizin ömrü kat, kat artar,hijyen kurallarına uygun hizmet alırsınız. Hem siz rahat edersiniz, hem de tesisiniz pırıl pırıl olur.

Hijyenik ortamların yaratılması koşulu ön planlarda olan üretim sahalarının hazırlanması ,Tutku Temizlik uzmanlarının hazırladığı prosedür , talimatları doğrultusunda yapılarak sorumlularca takibi sonucunda ortaya çıkar.

Üretim tesisinizin arzu ettiğiniz şekilde temizlenmesi için Tutku Şirketi gerekli yatırımları yapmaktadır. Deneyimli personellerden size özel ekibi oluşturan yetkililerimiz, hizmette eksik gördükleri personelleri eğiterek tesisinizin kimliğine uygun iş üretme ve davranışları konularında eğitime tabi tutarlar. Yeterli düzeye gelen hizmet ekibi teknolojik araç gereçlerle donatılarak en üst seviyede hizmet almanızı sağlarlar.

Sizinle tam bir uyum içersinde hizmet veren ekip, kurumunuza artı değer katarlar.